SOLID HALE Sp. z o.o.
Profil Firmy

Na stronie internetowej: solidhale.pl odnaleźć można ofertę, proponowaną przez profesjonalną firmę, która specjalizuje się w budowie hal stalowych. Są one wykorzystywane w rozmaitych branżach i produkowane w zależności od konkretnych potrzeb każdego klienta. Indywidualne zamówienia realizowane są z precyzją i dbałością o każdy szczegół - dzięki temu każdy klient zyskuje pewność najwyższej jakości i solidności otrzymywanych konstrukcji.

Firma SolidHale, która tworzy hale i projekty rozmaitych obiektów, jest zdecydowanie godna zaufania i warto nawiązać z nią współpracę. To doświadczony producent hal i konstrukcji, które spełniają swoje funkcje z maksymalną użytecznością, zapewniając bezpieczeństwo oraz satysfakcję z wygodnego użytkowania. Poszukując producenta hal stalowych, warto zapoznać się ze wspomnianą firmą.

Dodano: 2017-12-05

Informacje


Strona: http://solidhale.pl/

Telefon: 508 143 635

Adres: Młochowska 88

Kod pocztowy: 05-831

Miejscowość: Młochów

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Zostaw Komentarz
Użytkownik tiprad dodał komentarz Ocena 4
Wykonanie projektów obiektów, takich jak obory czy chlewnie, dobrze jest zlecić profesjonalistom. Dla mnie takim są z pewnością ci z firmy SOLID HALE, nie tylko zaprojektują taką konstrukcję, ale również ją postawią.
Opublikowano: 2019-03-15 15:49:19

PODOBNE WIZYTÓWKI
  • Biuro Usług Turystycznych WIGRA s.c.

  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARKUS Marek Bonder

  • Idea 07