SANKRA
Profil Firmy

Dobra reklama produktu to klucz do sukcesu. Niektórzy nie zdają sobie w jak dużym stopniu niewielkie elementy, takie jak wszywki żakardowe czy etykiety mogą wpłynąć na promocję firmy.  Wystarczy umieścić je na produktach czy akcesoriach, aby w dyskretny i estetyczny sposób podkreślić pochodzenie od konkretnej marki czy skojarzyć je z konkretnym logo.

Na stronie firmy sankra.com.pl można zlecić wykonanie profesjonalnych etykiet, naszywek czy żakardowych wszywek. Wykonane zostają one z wysokiej jakości tkanin i materiałów, dlatego masz pewność, że będą widoczne i wyraźne przez długi czas. Istnieje możliwość wyboru różnych sposobów konfekcjonowania etykiet czy naszywek, między innymi przez cięcie na gorąco, zaprasowanie brzegów, nacinanie w formie przywieszki do zamka czy nawet podklejanie samoprzylepną taśmą. 

Dodano: 2017-12-25

Informacje


Strona: http://www.sankra.com.pl/

Telefon: 42 632 35 58

Adres: Ogrodowa 72

Kod pocztowy: 91-071

Miejscowość: Łódź

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Zostaw Komentarz
Użytkownik Albert Sadowski dodał komentarz Ocena 4
Ja zamówiłem owe wszywki by rozreklamowac nasze przedszkole i był one doczepiane do małych maskotek jeżykó, kóry jest symbolem naszego przedszkola. Promocja naszej placówki bardzo się udała.
Opublikowano: 2018-04-25 12:38:28

PODOBNE WIZYTÓWKI
  • ZBIORNIKI ZA GROSZE Marcin Strycharek

  • Bazo

  • Solcraft Sp. z o. o.