Kartop
Profil Firmy

Przeprowadzając się do nowego mieszkania czy domu, każdy stoi przed dylematem, w co zapakować cały dobytek. Oczywiście można pójść do zaprzyjaźnionego sklepu i poprosić o kilka kartonów, ale czy to wystarczy? Poza tym nie wiadomo, czy takie kartony są w stanie wytrzymać wagę np. książek i może się okazać, że w połowie drogi pudło się rozleci. Warto więc skorzystać z oferty firmy Kartop i zakupić profesjonalne kartony do przeprowadzek, które wytrzymają każdy ciężar.

Jest jeszcze jeden poważny powód, dla którego warto nabyć takie pudła właśnie w tej firmie. Tym powodem jest ekologiczne podejście do produkcji, gdyż kartony wykonywane są z makulatury i szmat, co znacznie ogranicza ilość śmieci na wysypiskach. Oczywiście firma posiada standardowe pudła, ale na życzenie klienta może wykonać dowolny rozmiar, gdyż zadowolenie klienta jest priorytetem. Zatem warto na stronę producent.kartop.com.pl, zwłaszcza jeśli panuje się przeprowadzkę.

Dodano: 2017-11-09

Informacje


Strona: https://producent.kartop.com.pl/

Telefon: 506 224 565

Adres: Zwycięstwa 37

Kod pocztowy: 64-800

Miejscowość: Chodzież

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Zostaw Komentarz
Użytkownik taypidoly dodał komentarz Ocena 3
Jak bardzo takie kartony są potrzebne, to o tym przekonał się niejeden z nas, kiedy się przeprowadzał. Najważniejsze, żeby były one w różnych wielkościach oraz wytrzymałe. Ja zwracam też uwagę, czy wykonane są z materiałów z recycklingu.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

PODOBNE WIZYTÓWKI
  • THINK Sp. z o.o.

  • MrGadget24

  • Komputronik Biznes