Optyk Rozmus Eye Care
Profil Firmy

Korygowanie astygmatyzmu do niedawna było możliwe wyłącznie za pomocą okularów. Teraz jednak, dzięki najnowszym osiągnięciom optyki, osoby zmagające się z tą wadą mogą również korzystać ze szkieł kontaktowych. Wybór dostosowanych do potrzeb astygmatyków produktów znajduje się w ofercie firmy Optyk Rozmus. Soczewki toryczne (jak fachowo się je nazywa) nie tylko korygują tę wadę, ale też wyjątkowo efektownie podkreślają lub zmieniają kolor oczu.

Jeśli jesteś zainteresowany tego typu szkłami kontaktowymi, w asortymencie firmy znajdziesz ich naprawdę wiele. Możesz wybierać pośród licznych różnych kolorów – począwszy od delikatnych błękitów, po mocno nasycone kolory bursztynu, kakao lub bieli. Proponowane przez firmę artykuły charakteryzują się najwyższą jakością wykonania – pozwalają swobodnie oddychać gałkom ocznym, nie uwierają, a także utrzymują odpowiednie nawilżenie.

Wejdź na stronę sklepu i sprawdź jego asortyment. Oprócz szkieł korekcyjnych mają również dostępne różne soczewki kosmetyczne – idealne na Halloween, jak i każdą inną imprezę. Dodatkowo oferują wyjątkowo atrakcyjne ceny!

Dodano: 2019-07-23

Informacje


Strona: https://www.optykrozmus.pl/

Telefon: 32 447 01 27

Adres: Piastowska 3

Kod pocztowy: 43-200

Miejscowość: Pszczyna

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Zostaw Komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

PODOBNE WIZYTÓWKI
  • Foto odbicie

  • Malaya Sp. z o.o.

  • HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski