MELMET Zbigniew Jan Grabarski
Profil Firmy

Klienci, jacy zaufali marce Melmet wiedzą, że dokonali słusznego wyboru. Oferta bazuje na wysokiej jakości meblach socjalnych, warsztatowych czy BHP, które spełniają wszelkie normy stawiane tego rodzaju produktom. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów można cieszyć się solidnością, a jednocześnie nie przepłacać za elementy wyposażenia dla zakładów pracy o rozmaitym profilu aktywności. Warto zapoznać się z katalogiem i wybrać coś odpowiedniego.

Asortyment uwzględnia wiele pożądanych przez konsumentów pozycji. Metalowe szafki ubraniowe zaliczają się do najbardziej popularnych. Wykonane z wytrzymałej blachy są pożądanym elementem w szatniach pracowniczych, klubach sportowych i siłowniach, placówkach szkolnych oraz w wielu innych lokalizacjach. Sprawdzone modele szaf BHP czekają na zamówienia. Polecany sklep zachęca klientów kombinacją jakości oraz korzystnym cennikiem.

Dodano: 2018-08-27

Informacje


Strona: https://melmet.com.pl/

Telefon: +48698611668

Adres: Dębowa Łęka 9

Kod pocztowy: 67-400

Miejscowość: Wschowa

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Zostaw Komentarz
Użytkownik ondorou dodał komentarz Ocena 3
Szafy metalowe od Melmet to przede wszystkim wysoka jakość. Już na pierwszy rzut oka widać, że do ich wyprodukowania zostały użyte materiały najwyższej klasy. U nas na zakładzie sprawdzają się np. szafki ubraniowe - to solidne meble. :)
Opublikowano: 2019-04-10 08:54:47

PODOBNE WIZYTÓWKI
  • THINK Sp. z o.o.

  • MrGadget24

  • Kartop