Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.
Profil Firmy

Sprawna obsługa, niskie ceny i materiały budowlane o najwyższej jakości? Te trzy elementy połączone zostały przez składy budowlane w Gdańsku! Mowa oczywiście o firmie MAT-BUD, która już od wielu lat oferuje to, co najlepsze w niskiej cenie.

W oddziale mieszczącym się w Gdańsku znaleźć można wszelkie materiały potrzebne zarówno podczas remontu mieszkania, jak i budowy domu. Od produktów betonowych, przez wszelkiego rodzaju cegły, aż na materiałach wykończeniowych kończąc. Co ważne, w markecie pracują również wyspecjalizowaniu pracownicy, którzy znają się na asortymencie jak nikt inny. Oznacza to, że możesz odwiedzić nas bez konkretnej wiedzy - to nasi specjaliści zajmą się wszystkim, doradzą co kupić, a nawet zaoferują różne alternatywne rozwiązania. Dzięki firmie MAT-BUD budowa przebiegnie bezproblemowo!

Dodano: 2017-12-17

Informacje


Strona: https://matbud-torun.pl/

Telefon: 56 674-30-20

Adres: Leśna 5

Kod pocztowy: 87-134

Miejscowość: Rozgarty

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Zostaw Komentarz
Użytkownik ihuthiror dodał komentarz Ocena 4
Dostarczyciel materiałów budowlanych w Trójmieście, który nie zderze z ciebie skóry?Do tego dysponuje szeroką ofertą produktów? Ja takiego znalazłem w Gdańsku, to Mat-Bud. Doradzą, pomogą, można na nich polegać.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

PODOBNE WIZYTÓWKI
  • ELMIR Ltd Sp. z o.o.

  • ODEKA SIMP FF

  • Jash Technologie Sp. z o.o.