Hexssl
Profil Firmy

Powszechnie wiadomo, że coraz trudniej o bezpieczeństwo w sieci i wiele osób ma opory przed dokonywaniem płatności przez internet, szczególnie kiedy chce skorzystać z usług nieznanej sobie firmy. Dlatego to właściciele domen powinni zadbać o to, aby były one bezpieczne, a ich klienci mieli świadomość, że nic im nie grozi. Dla małych serwisów polecany jest certyfikat Comodo Essential SSL, który zapewnia bezpieczne szyfrowanie transakcji online. Na stronie hexssl.pl takie certyfikaty dostępne są już od 12,5 dolara za rok, co stanowi doskonały mariaż mocnego szyfrowania i niskiego kosztu zakupu.

Decydując się na zakup takiego certyfikatu można mieć pewność, że będzie on rozpoznawalny przez 99,9% urządzeń stacjonarnych i mobilnych, a co za tym idzie, potencjalni klienci będą mieli pewność, że ich dane osobowe zostaną odpowiednio zaszyfrowane i nie dostaną się w niepowołane ręce, co z pewnością wpłynie na ilość zawieranych transakcji.

Dodano: 2018-02-25

Informacje


Strona: https://www.hexssl.pl

Telefon: +48.717575195

Adres: Wita Stwosza 16

Kod pocztowy: 50-148

Miejscowość: Wrocław

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Zostaw Komentarz
Użytkownik Tomasz Pawlak dodał komentarz Ocena 4
Bezpieczny system płatności to podstawa w praktycznie każdym przypadku gdzie klient musi za coś zapłacić przez internet.
Opublikowano: 2018-08-10 10:21:22

PODOBNE WIZYTÓWKI
  • SuperAutoMarket

  • RACZAK Władysław Raczak

  • Przygody na obcasach