Goti Automatyka
Profil Firmy

Zakładasz nowy zakład produkcyjny na przykład w jednym z miast województwa świętokrzyskiego, ale zanim ruszy musisz dostosować obiekt do jego potrzeb i między innymi wymienić wszystkie bramy? Potrzebujesz fachowej pomocy w doborze odpowiednich, gdyż sam nie masz wystarczająco dużej wiedzy na ten temat? Zwróć się zatem do pracowników firmy ze strony gotiautomatyka.pl oferującej bramy przemysłowe w Kielcach, którzy fachowo ocenią Twoje potrzeby i doradzą Ci w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Na rynku polskim najczęściej stosowane są dwa typu bram przemysłowych: rolowane i segmentowe, które różnią się między sobą technologią produkcji i zastosowaniem, jednakże oba rodzaje są funkcjonalne, lekkie, wytrzymałe i zajmują niewiele miejsca. Można je montować zarówno w starych budynkach, co Ciebie interesuje, jak i w zupełnie nowych. Bramy segmentowe nadają się wszędzie tam, gdzie konieczna jest dobra izolacja i mogą być niemal w całości przeszklone.

Dodano: 2018-05-26

Informacje


Strona: http://gotiautomatyka.pl/

Telefon: +48 691 561 961

Adres: Kostomłoty Pierwsze, ul Podmiejska 83

Kod pocztowy: 26- 08

Miejscowość: Miedziana Góra

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Zostaw Komentarz
Użytkownik Kazimierz Ostrowski dodał komentarz Ocena 5
Szukając w Kielcach specjalisty, który wykonałby mi bramę wjazdową na zakład trafiłem na Goti Automatyka nie raz. To na pewno nie przypadek ;)
Opublikowano: 2018-08-09 08:49:37

PODOBNE WIZYTÓWKI
  • KOMO SERVICE Sp. z o. o.

  • Airfresh Artur Piotrowki

  • Progress Eco Sp. z o.o. s.k.