AGTOM s. z o.o.
Profil Firmy

Jednym z niezbędnych akcesoriów, w jakie musi zaopatrzyć się każdy, kto planuje poświęcenie czasu na zmagania ze złożeniem modelu (zarówno plastikowego, drewnianego, jak również metalowego) – jest profesjonalny, wyprodukowany specjalnie pod kątem potrzeb modelarzy – klej modelarski. Optymalne rozwiązanie to klej, który jest dostosowany do rodzaju materiału, z jakiego będzie powstawać replika samochodu, czy myśliwca.

Bardzo duży wybór akcesorium, jakim jest klej modelarski, możemy znaleźć na witrynie sklepu internetowego, prowadzonego i zaopatrywanego przez dynamicznie działającą na krajowym rynku firmę AGTOM.

AGTOM prowadzi także tradycyjną wersję sklepu w dogodnej lokalizacji na terenie Krakowa. Cały, niezwykle szeroki asortyment, można znaleźć na stronie: agtom.eu.

Warto inwestować we współpracę z profesjonalistami – w dowolnej branży. Sklep internetowy AGTOM, został założony z prawdziwej, bardzo głębokiej pasji do składania modeli. Tworzą go miłośnicy tego hobby, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą.

Dodano: 2018-02-12

Informacje


Strona: https://agtom.eu

Telefon: 12-356-56-78

Adres: Władysława Jagiełły 6

Kod pocztowy: 31-711

Miejscowość: Kraków

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Zostaw Komentarz
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

PODOBNE WIZYTÓWKI
  • CzesciAGD.pl

  • Znicze Kowalczyk

  • PPH i U Meteor Sp. z o.o.